Коли потрібна консультація психолога?

ПСИХОЛОГИЯ

Якщо Вам близький образ зліва – вітаємо! Вам пощастило! Ви щаслива людина!

Якщо ж Ви бачите себе в людині праворуч — то гармонія, рівновага з самим собою, а як наслідок і з навколишнім світом порушені і без професійної допомоги Вам не обійтися! Більше про це ви можете дізнатися тут https://sionclinic.com.ua/psihiatriya/konsultacziya-psihologa/.

Хто ж такий клінічний психолог?

Клінічний психолог – це кваліфікований фахівець у галузі медичної (клінічної) психології, який займається діагностикою та корекцією певних психологічних проблем, у тому числі прикордонних станів, які можуть призвести до психічних та соматичних захворювань.

Проблеми, з якими допомагає впоратися клінічний психолог:

  1. Часті розбіжності з найближчими
  2. Дратівливість на членів своєї сім’ї
  3. Відсутність мети, втраченість у житті
  4. Часті проблеми зі здоров’ям

Гештальт-терапія

На сьогодні гештальт-терапія (від нім. — gestalt форма, структура) є одним із сучасних напрямів екзистенційної психотерапії. Головна його мета — підвищення ступеня усвідомленості людини для досягнення цілісності особистості, наповненості та свідомості життя, поліпшення контакту з оточуючими людьми та зовнішнім світом.

Візьмемо прості життєві ситуації. Жінка так захоплена роботою, що забула про чоловіка, який давно ображається на її неуважність. Або мати, постійно прокручуючи у голові проблеми доньки, «запорола» якийсь важливий звіт. Або вас настільки переслідують спогади про розбите кохання, що ви переходите вулицю на червоне світло.

Ось так, зациклившись на чомусь, ми несвідомо відштовхуємо все інше і замість живого життя мешкаємо мертві, але чіпкі спогади.

Буває навпаки. Повсякденна метушня і миготіння не дають зосередитися на головному, досягти мети або, нарешті, зробити вчинок. Ми метушимося, дратуємося, «гальмуємо», повертаємось у ліжку, втрачаємо апетит або жуємо все поспіль. Енергія, яка так необхідна нам для діяльного та творчого життя, розщеплюється та розпорошується вхолосту. До чого це? А щоб, не дай боже, не вискочити зі звичної колії важких, але таких звичних спогадів, або феєричних планів життя в далекому майбутньому. Але саме з цього в’язкого минулого чи непереборного майбутнього «прилітають» несподівані розлучення, звільнення, виразки, інфаркти.

Впоратися з усіма життєвими негараздами, набути сенсу життя, побачити нову мету людині, що збилася або підлітку, що не визначився, може тільки професіонал, що спеціалізується на здобутті особистісної гармонії і, як наслідок, успішності і процвітання в подальшому житті!

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы