Де купити корм Хіллс лікувальний для собак

ПИТАНИЕ

Чому краще вибрати корм преміум чи супер-преміум класу?

Преміум корми для собак виготовляються із спеціально відібраної та екологічно чистої сировини.
Для преміум і супер — преміум класу існують свої окремо розроблені стандарти для перевірки продуктів, що використовуються в приготування корму.
Не допускається наявності сої та злаків, консервантів, барвників, які такі шкідливі для свійських тварин.

Як правильно вибрати корм для собаки?

Корм можна обрати, самостійно враховуючи критерії вашого вихованця, але додатково ви можете проконсультуватися з ветеринаром, відвідати спеціалізовану виставку або звернутися за консультацією до заводчиків. За останній час дуже гарно себе показав корм Хіллс лікувальний для собак, його ви можете замовити на сайті https://petko.com.ua/uk/lechebnyy-korm-dlya-sobak/c452/brend-values-hills/.

Насамперед вивчіть склад корму для собак:

  • До складу не повинні входити субпродукти та інші сумнівні інгредієнти (консерванти, барвники, цукор, карамель)
  • Обов’язково корм повинен містити: натуральне м’ясо чи рибу; вітаміни та мінерали;
  • У складі має бути вказана калорійність продукту, кількість білка, вуглеводів та жирів.
  • Уважно вивчіть рекомендації щодо харчування від виробника, а також добову та порційну норму.

Не варто вибирати дешеві економ корми, з сумнівним складом, годування поганим кормом може значно вплинути на здоров’я та тривалість життя вашого вихованця. До того ж добова норма кормів економ класу значно вища, ніж в інших кормів. Годувати собаку одним тільки сухим кормом економ категорії не можна, до раціону необхідно включати вологий корм і окремо давати вітаміни. Що призводить до значних витрат на харчування вашого улюбленця.

Для тривалого та здорового життя Вашого собаки необхідно вибирати корми преміум або супер преміум класу – ці корми є повноцінним збалансованим харчуванням. Не вимагають включення до раціону додаткового харчування та вітамінів, все необхідне є у складі корму. Добова норма значно менша, ніж у кормів економ класу, отже, купленого корму вистачає на тривалий час.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий