Безпека на першому місці: вибір відповідної протипожежної системи

Статьи

Пожежні системи – це цілі комплекси спеціально розроблених технічних засобів, які встановлюються на будь-якому об’єкті та використовуються для локалізації та ліквідації пожежі. Такі системи мінімізують участь людини у процесі гасіння та розповсюдження вогню. Також вони допомагають зберегти матеріальні цінності та попередити негативний вплив на довкілля від пожежі. Сучасні та якісні системи пожежогасіння представлені на сайті компанії «Елітпожсервіс». Усі вони проєктуються з урахуванням особливостей того об’єкта, на якому будуть встановлені. Зазначені системи зможуть своєчасно виявити загоряння й обмежити розповсюдження вогню територією. Їх можна застосовувати в обмеженому просторі для ефективного виявлення та гасіння різних типів пожеж.

Пожежні системи та їх різновиди

Є кілька типів систем пожежогасіння, підбирати які треба з урахуванням специфіки будівлі та її призначення. Вказані системи бувають:

  1. Спринклерні – такі пристрої монтують у стіни чи стелю приміщень. Вони активізуються в автоматичному режимі тоді, коли їх детектор реагує на пожежу. Ці системи розпилюють воду чи спеціальні вогнегасні речовини.
  2. Газові – працюють за допомогою таких речовин, як CO2, HFC чи інших. Вони ефективно знищують кисень, який потрібний для розповсюдження вогню. Такі системи оптимально підходять для приміщень, у яких не бажано використовувати воду для гасіння пожежі.
  3. Пінопорошкові – їх основною складовою є порошок, який утворює піну для зменшення кількості кисню, що підтримує горіння. Вони ефективні під час різних типів пожеж на будь-яких об’єктах.
  4. Водяні – розраховані на використання великої кількості рідини для гасіння вогню. Це найпоширеніший і найвідоміший спосіб локалізації пожеж, який застосовується в різних умовах.
  5. Аерозольного гасіння – такі системи передбачають використання аерозольних засобів для блокування кисню та недопущення розповсюдження пожежі.

Вибір оптимальної системи пожежогасіння здійснюють фахівці з урахуванням конкретних обставин, вимог безпеки та типу будівлі чи об’єкта. Вони також розробляють плани пожежного захисту з використанням відповідних систем для найкращої безпеки. Замовити проєктування, монтаж та обслуговування систем пожежогасіння можна в компанії «Елітпожсервіс». Усі роботи її фахівці виконують з урахуванням чинних міжнародних стандартів і побажань клієнтів у найкоротші терміни.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы