Дистанційне навчання плюси та мінуси

Статьи

Ви маєте можливість навчатися в будь-який час

Студент, який навчається дистанційно, може вирішити, коли і скільки часу присвятити протягом семестру вивченню матеріалу. Він становлять індивідуальний графік навчання собі. Деякі навчальні заклади надають своїм студентам можливість відкласти та повернутись до навчання без необхідності повторної оплати за навчання. Більш детально тут obuchan.org.ua.

Ви маєте можливість навчатися за власним бажанням

Студентам не треба турбуватися, що вони відстануть від своїх однокурсників. Ви завжди можете повернутися до вивчення складних питань, переглянути відеолекції кілька разів, прочитати листування з учителем та пропустити вже вивчені теми. Головне – успішно скласти проміжні та підсумкові іспити.

Ви можете навчатися з будь-якого місця

Студенти можуть навчатися, не виходячи з дому чи офісу, у будь-якій точці світу. Щоб розпочати навчання, у вас має бути лише комп’ютер із доступом до Інтернету. Відсутність необхідності відвідувати навчальний заклад щодня є певною перевагою для людей з обмеженими можливостями, для тих, хто живе у важкодоступних місцях та для батьків із маленькими дітьми.

Можливе навчання на кількох курсах одночасно, щоб отримати наступний вищий розряд. Для цього не потрібно брати відпустку на основному місці роботи або їздити у відрядження. Існують освітні організації, які проводять корпоративне навчання (підвищення кваліфікації) працівників підприємств та державних службовців. І тут освіта не перериває стаж роботи, і вивчені навички може бути негайно застосовані до трудового життя.

Високі результати навчання

Дослідження американських вчених показують, що результати дистанційного навчання не поступаються і навіть перевершують традиційні форми навчання. Студенти дистанційного навчання вивчають більшу частину навчального матеріалу самостійно. Це покращує запам’ятовування та розуміння вивчених тем. А вміння відразу застосовувати отримані знання практично допомагає закріпити їх. Крім того, використання новітніх технологій у навчальному процесі робить його більш цікавим та живим.

Пропонує мобільність

Спілкування з викладачами здійснюється по-різному як онлайн, так і офлайн. Консультації з викладачем електронною поштою іноді ефективніше та швидше, ніж планування особистої зустрічі.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы