GPS Трекер – гарантія безпеки Вашої дитини

Статьи

GPS Трекер – гарантія безпеки Вашої дитини
Мабуть більшість батьків стикалися з проблемою – “Де моя дитина?”. Турбувались про її місцезнаходження. В такому випадку є рішення – персональний gps трекер від компанії ТОВ “ТЕХ КОНТРОЛЬ”.


Персональний моніторинг відмінно підійде в у випадках, якщо ви маєте дітей або людей похилого віку, а також, якщо маєте домашніх тварин і не бажаєте бігати за ними, але хочете завжди знати, де вони знаходяться.


Персональний gps трекер має невеликий розмір та справляється зі своєю основною функцією -визначенням місцезнаходження. Батьки будуть точно знати, де знаходиться їхнє дитя, будь то школа, секція чи двір біля будинку.
Трекер можна кріпити до пояса, класти до сумки, у випадку з тваринами – кріпити на ошийник. Він передає сигнал про місцезнаходження в режимі реального часу або ж можна переглянути маршрут за певний проміжок часу. У випадку небезпеки необхідно натиснути тривожну кнопку, яка миттєво дасть сигнал на пульт диспетчеру.


Також можна налаштувати геозони, у випадку, коли дитина покине певну ділянку, батькам прийде сповіщення. Якщо сталась непередбачувана ситуація, дитина може натиснути тривожну кнопку трекера та повідомити про неприємності. Усі переміщення вашої дитини можна переглянути в системі gps моніторингу. Програма має веб-інтерфейс та мобільний додаток для усіх користувачів Android, iOS.


Персональний GPS Трекер TMT – 250

для проведення спортивних заходів та інше використання, де потрібний контроль за пересуванням об’єктів.

Вологозахищений корпус IP67 забезпечує застосування пристрою TMT – 250 в складних погодних умовах, а акумулятор великої ємності розширює сферу застосування і забезпечить тривалу роботу, особливо в ситуаціях, де зарядка трекера затруднена.

Крім цього, міні — трекер Teltonika ТМТ250 підтримує Bluetooth.

Також бувають міні-трекера у вигляді браслету або годинника.
На що треба звернути увагу при виборі gps трекера


— Компактність;
— Наявність акумулятора;
— Герметичність пристрою;
— На всякий випадок можливість підключення додаткових датчиків.

Завдяки своїм універсальним властивостям, GPS Трекер TMT 250 вийшов далеко за рамки моніторингу людей та тварин — він з успіхом може застосовуватися для контролю за транспортом, мотоциклами, катерами, яхтами.


Висновок: якщо ви хвилюєтесь і бажаєте знати де знаходиться ваша дитина, компанія ТЕХ КОНТРОЛЬ з радістю допоможе Вам у виборі gps трекера або gps маяка, задля безпеки вашого чада)

Більш детальну інформацію ви можете знайти на нашому сайті — tehkontrol.com

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы