Мийка з кварцу — оптимальний вибір для сучасних кухонь

Статьи

Використання кварцу для виробництва кухонної сантехніки стає все більш популярним. Такий матеріал є чудовою альтернативою металевим мийкам завдяки своїй зовнішній привабливості та значній міцності. З огляду на різноманітність моделей ви можете вибрати найкращий для себе варіант. 

Сьогодні купити мийку для кухні з кварцу можна за доступною ціною не виходячи з дому

Особливості мийок із кварцу

З кварцу виробляються сантехнічні вироби різних форм і глибини. Для кухні підійдуть глибокі моделі, завдяки яким можна уникнути розбризкування крапель води на меблі чи побутову техніку. Круглі мийки більш прості в догляді, оскільки вони не мають гострих кутів, де може накопичуватися бруд. Але прямокутні вироби є більш місткими, що важливо для компактних кухонь.

Такі мийки можуть встановлюватися як в окремому екземплярі, так і дві відразу. Подвійні моделі завжди виготовляються у формі прямокутника.

Поверхня сантехніки може бути як глянсовою, так і матовою. Однак обладнання з матовим покриттям складніше пошкодити, тому воно вважається більш практичним. Під час монтажу варто звернути увагу на те, що мийка зі штучного каменю важить більше, ніж зі сталі.

Переваги кварцових мийок

Основними перевагами мийок із кварцу є такі:

  • Оригінальний дизайн. Різноманіття кольорової гами є приголомшливим, тому можна знайти модель до будь-якого інтер’єру. Під час виробництва забезпечується імітація природного каменю: граніту, мармуру тощо. Це виглядає вишукано та елегантно. 
  • Високий рівень міцності та надійності. На поверхні майже неможливо залишити механічні пошкодження. Мийки стійкі до температурних перепадів і здатні витримувати температуру навіть до +2800С. 
  • Безпечність експлуатації. На поверхні не розповсюджуються шкідливі мікроорганізми та плісень.
  • Ремонтопридатність. Дрібні дефекти легко замаскувати власноруч. Подряпини піддаються шліфуванню наждачним папером. Щоб не нашкодити поверхні, можна скористатися послугами професіонала, який виконає шліфування та полірування спеціальними інструментами.
  • Гладкість на дотик. На поверхні відсутні пори, вона повністю монолітна. Завдяки цьому мийка не вбирає вологу, бруд, різні барвники. Доглядати за нею доволі легко.
  • Зручність догляду. Заборонено застосування абразивних засобів. Достатньо час від часу промивати сантехніку побутовою хімією.
  • Низький рівень шуму. Порівняно зі сталевими мийками, чаші зі штучного каменю майже повністю поглинають шум води, що ллється. 

Отже, кварцова кухонна мийка — це ідеальний вибір для вашого дому.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий