Одноразова продукція для сфери обслуговування: як правильно обрати та на що звертати увагу?

Статьи

Використання засобів індивідуального захисту у сфері обслуговування є вкрай важливим аспектом у рамках дотримання запобіжних захисних заходів. Принцип їх використання полягає в девізі «Захищаючи себе — допомагайте іншим!». Тому від правильності вибору ЗІЗ залежить максимальне зниження небезпеки для працівників та відвідувачів. Звертаючись за певним видом послуги клієнт розраховує не тільки на привітний прийом, а й на забезпечення засобами, які не були у вжитку, як-от, наприклад, рукавички нітрилові, які майстер надягає перед кожним новим клієнтом. Саме тому мають величезний попит одноразові розхідники, використовувані медичними працівниками, майстрами б’юті-промисловості та вузькопрофільні фахівці. Такі товари призначаються для дотримання санітарно-гігієнічних стандартів і використовуються для профілактики інфекційно-вірусних захворювань, що передаються тактильним шляхом.

Переваги одноразових засобів індивідуального захисту

ЗІЗ одноразового використання мають ряд важливих переваг:

  • знижують ризик поширення інфекцій;
  • виконують припис МОЗ України про стерильність інструментів та витратних матеріалів;
  • створюють естетичну привабливість для клієнта, оскільки проведення процедур у чистих рукавичках, масках тощо буде приємним відвідувачам та працівникам. До того ж це сприяє підвищенню репутації вашого салону або кабінету;
  • заощаджують час. Одноразові рушники, маски, та інші розхідники після процедур відразу викидаються і не доводиться витрачати час на прання та дезінфекцію. При цьому економляться кошти на купівлю миючих та хімічних засобів для прання та видалення плям.

Підбираємо рукавички

Одноразові медичні рукавички — це необхідний аксесуар, який покликаний забезпечувати безпеку клієнтів та персоналу. Без нього неможливо підтримувати санітарію, вони захищають шкіру рук співробітників, забезпечуючи зручні умови для їхньої роботи.

Перед їх покупкою варто знати, що такі рукавички поділяють на стерильні та нестерильні. Останній варіант є достатнім для створення базового бар’єра у стерильному середовищі обслуговування. Пропоновані рукавички поділяються на:

  1. Латексні. Еластичні, стійкі до розривів, що забезпечують чудову чутливість пальців. Але такі вироби здатні викликати алергію, тому вибираючи їх слід враховувати їхню особливість
  2. Нітрилові. Умови виробництва наділяють їх гнучкістю, “механічною пам’яттю” та високою зносостійкістю та гіпоалергенністю.
  3. Вінілові, виготовлені з полівінілхлориду. Вони не мають достатньої еластичності та не дуже щільно прилягають до руки.

Медичні маски

Використання одноразових масок повністю захищає відвідувачів від вірусних інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Вироби щільно прилягають до обличчя, тим самим дозволяючи фільтрувати більш ніж на 90% хвороботворних частинок. Маски бувають одно-, дво- та тришаровими. Останній варіант найбільш поширений, оскільки забезпечує найвищий захист.

Бахіли

Такі захисні вироби тепер використовуються у закладах із підвищеною стерильністю (лікарні, лабораторії тощо), а їх носять і пересічні люди у сфері обслуговування. Це зумовлено тим, що бахіли:

  • допомагають зберігати взуття у чистоті;
  • не дають забруднювати покриття для підлоги закладів;
  • відіграють немаленьку роль у профілактиці розповсюдження шкідливих бактерій
  • допомагають створити комфортні умови для клієнтів, дозволяючи у багатьох випадках не знімати взуття.

Для виробництва бахіл застосовуються спеціальні компоненти, які наділяють вироби “антиковзаючими” властивостями.

Окрім вищеперелічених виробів існує ще безліч одноразових розхідників (перукарські одноразові комірці, пеньюари тощо), які максимально спрощують життя співробітникам сфери обслуговування та відвідувачам.

Джерело статті 401.cx.ua

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий