Що робити, якщо тепла електрична підлога працює несправно?

Статьи

Електрична тепла підлога сьогодні стає не просто додатком до основного джерела опалення, але й його гідною альтернативою. Усе тому, що такі системи помітно заощаджують електроенергію, і при цьому рівномірно розподіляють тепло по усій поверхні кімнати. Вони можуть встановлюватися як у комерційних, так і в житлових приміщеннях, відрізняються за потужністю, методом монтажу тощо.

Сучасні виробники пропонують велику кількість якісних систем. Щоб детальніше ознайомитися з можливостями і функціоналом кожної з них, дивіться за посиланням асортимент нагрівальних матів та кабелів від провідних брендів. Втім, навіть найякісніші системи з часом можуть давати збої. Що робити у такому випадку? Давайте розбиратися.

Чому так важливо попередньо тестувати системи

Щоб уникнути серйозних проблем у майбутньому під час експлуатації електричної теплої підлоги, ми рекомендуємо завчасно перевіряти систему на усіх етапах:

  • перед її монтажем;
  • безпосередньо під час встановлення електричної теплої підлоги;
  • після остаточного укладання нагрівальних кабелів і матів;
  • після встановлення підлогового покриття.

Такі перевірки здійснюють майстри, які займаються встановленням теплої підлоги. Для цього вони використовують спеціальні інструменти та обладнання, яке дозволяє:

  • визначити опір в системі;
  • переконатися у цілісності нагрівальних матів і кабелів, відсутності пошкоджень, які можуть бути завдані під час монтажу;
  • перевірити якість роботи електричної теплої підлоги: чи вона вмикається і вимикається, наскільки швидко прогріває тощо.

Якщо якісь проблеми з нагрівальними елементами існують, вони точно дадуть про себе знати уже під час перших перевірок. Тож якщо на кожному з цих етапів система показувала хороші результати, ви можете бути впевненими, що в подальшому збої в роботі зведено до мінімуму.

Як перевірити, де зламалася тепла підлога

Якщо ви відчуваєте, що електрична тепла підлога працює несправно, для початку потрібно визначити ділянку, яка пошкодилася. Для цього не обов’язково сьогодні знімати підлогове покриття. Достатньо викликати спеціаліста, який знайде несправні елементи, використовуючи тепловізійну камеру і спеціальне професійне обладнання.

Після того, як вдасться визначити точно пошкоджену ділянку нагрівального кабелю або мату, майстер продумує доступ до елементу, аби відновити його функціонал. Звісно, у такому разі на пошкодженій ділянці потрібно буде знімати частково підлогове покриття. Тому обов’язково зв’яжіться з продавцем, де ви брали керамічну плитку, ламінат або паркет для того, аби дозамовити запасні елементи.

Якщо електрична тепла підлога була встановлена нещодавно, у вас обов’язково має бути гарантія від виробника. Перевірте, чи збої в роботі не є гарантійним випадком. У такому разі ви зможете розраховувати на безкоштовний ремонт системи.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий