Що знадобиться для догляду за нарощеним волоссям в домашніх умовах

Статьи

Правильно організований догляд за нарощеним волоссям є запорукою збереження його зовнішнього вигляду та можливості багаторазового використання при корекції. Крім того, якісного догляду вимагає і власне волосся, яке втрачає додаткове живлення, яке отримувало за рахунок масок, що наносяться на прикореневу зону. Якщо ви не знаєте, де придбати відповідну косметику для нарощеного волосся, обов’язково загляньте в каталог салону-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g8101539-uhod-volosami.

Шампуні та маски для догляду за нарощеним волоссям

Перша вимога до шампуню — він повинен підходити типу шкіри голови і ретельно очищати її від себуму. Підбирайте склади з нейтральним рівнем рН та мінімальною кількістю лугу. У складі не повинно бути масел, силіконів та компонентів догляду. Пам’ятайте, що головне завдання шампуню – очистити шкіру голови. Відмовтеся від засобів, на яких є позначки «Для сухого, пошкодженого волосся».

Для полегшення нанесення та розподілу шампунь для догляду за нарощеним волоссям повинен мати рідку консистенцію. У складі шукайте м’які тензиди, найбільш поширені: Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glutamate, Lauryl Glucoside.

Нарощене волосся позбавлене природного живлення, тому вимагає більш ретельного догляду. При використанні масок та бальзамів пам’ятайте, що вони повинні наноситися з відступом не менше ніж 10 см від капсул або стрічок. Ефективними у догляді за нарощеним волоссям будуть засоби з пантенолом та провітаміном В5. Такий склад знижує ламкість, роблячи волосся більш пружним. Також варто звернути увагу на маски з сечовиною, гліцерином, інуліном, соєвим лецитином, кератином та гіалуроновою кислотою.

Для покращення зовнішнього вигляду волосся залишайте маски не менше ніж на 20-30 хвилин. По можливості збирайте волосся в низький пучок, закривайте поліетиленовою шапочкою і махровим теплим рушником.

Спреї для нарощеного волосся

Вибираючи спрей, визначте, яку функцію він виконуватиме: запобігатиме сплутуванню, полегшуватиме розчісування або захищатиме від високих температур на етапі укладання. Хорошу термозахисну властивість має трегалоза, яка нічим не поступається силіконам, створює найтоншу плівку на натуральному і нарощеному волоссі. Для захисту від ультрафіолету підійдуть спреї з екстрактами бамбука чи морських водоростей.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий