Універсальний пральний порошок

Статьи

Що видаляємо – жирні плями чи бруд? Рідкий миючий засіб краще видаляє жирні плями, а сухі гранули ефективніше справляються із брудом. Якщо потрібно якісно очистити спортивний, робочий чи домашній одяг від бруду, плям трави чи крові, вибирайте сухі порошки. Вони містять синтетичний ПАР сульфанол, який швидко розчиняється, створює рясну піну і справляється із сильними забрудненнями. Якщо ж треба видалити жирні плями від їжі або автомобільного мастила, вибирайте продукти гелю. Радимо вам замовити універсальний пральний порошок по гарній вартості в каталозі магазину «Чиста Хата».

Що краще вибрати для прання — рідкий гель чи порошок

Рідкий гель хороший для ручного прання та попередньої обробки плям. Видалити пляму можна і сухим порошком, але спочатку з нього потрібно приготувати однорідну кашку і лише потім нанести на тканину. З рідким гелем все набагато простіше. Але не варто списувати з рахунків сухі гранули, які не конкурують у боротьбі зі стійкими забрудненнями. Виробники миючих засобів рекомендують використовувати рідкі порошки для попередньої обробки плям, а сухі гранули для глибшого очищення текстильних волокон.

Що дешевше? Класичний порошок для прання в гранулах завжди буде дешевшим, а тому і більш затребуваним серед широкої аудиторії споживачів. Рідкі миючі засоби хороші при ручному та швидкому пранні невеликої кількості речей. Для великих партій білизни вигідніше використати сухі гранули.

Що зручніше? Рідкий гель у пластиковій пляшці з ручкою та ковпачком із мірною шкалою куди простіше використовувати ніж сухий порошок, який потрібно сипати або на око, або використовувати додаткову мірну чашку. Ще простіше використовувати капсули для прання, які потрібно просто кинути в барабан із білизною та нічого не відмірювати.

Що залишає менше слідів на одязі? Гель вже має рідку текстуру, а тому легко розчиняється за будь-якої температури. Експерти кажуть: що краще миючий засіб розчиняється у воді, то ефективніше очищає тканини. Також зараз визначає наявність накипу на деталях пральної машини та білих смуг на ваших чорних джинсах. Миючий засіб у гранулах найкраще працює при високих температурах. Якщо ви постійно стираєте при 20-40 °, рекомендуємо купити гель для прання.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий