Вибираємо фотопапір для струминного друку

Статьи

Матовий фотопапір

Головна перевага матового паперу в тому, що вона набагато зносостійкіша, а також протистоїть відбиткам пальців. Цей вид паперу найкраще підходить для передачі дрібних деталей, присутніх на зображенні. Виробники пропонують матовий фотопапір для струменевих принтерів у форматах А4, А3 та інших розмірних варіантах.

Додаткові види фотопаперу

Крім вищеперелічених видів фотопаперу, існують і інші: самоклеючий, двосторонній, магнітний, текстурний і т. д. Двосторонній фотопапір на одній стороні має матове покриття, а на іншій — глянсове. Такий папір підходить для друку різних рекламних брошур, при цьому на глянсовій стороні друкують фотозображення, а на матовій – ілюстративні матеріали (графіки, діаграми тощо). Замовити фотопапір для струминного друку ви можете тут https://fotoink.com.ua/914mm/.

Самоклеючий фотопапір для струменевих принтерів призначений для виробництва стікерів і наклейок. На звороті такого фотопаперу розташовується клейке покриття, а лицьова сторона забезпечує нанесення якісних зображень. Спеціальний склад фотопаперу, що самоклеїться, забезпечує йому антистатичні та термостабілізовані властивості.

Технологічні властивості фотопаперу

Щоб зображення не просвічувало через фотопапір, потрібно, щоб той мав достатню товщину і, відповідно, щільність. Достатня щільність паперу необхідна і для повноцінного поглинання барвників, покликаних передати всю повноту картинки. Зазвичай якісний фотопапір характеризується щільністю щонайменше 150 г/м².

Іноді для друку ілюстративних матеріалів низької роздільної здатності (менше 2,8 тис. dpi) може застосовуватися фотопапір із відносно низькою щільністю, наприклад, 130 г/м². Слід враховувати, що підвищена щільність паперу накладає додаткові вимоги щодо характеристики струменевого принтера. Вузол протягування цього пристрою повинен бути достатньо якісним, щоб працювати з папером підвищеної густини. Перш ніж купити фотопапір для струминного друку, слід переконатися, що його щільність відповідає технологічним характеристикам вузла протяжки. Недотримання технологічних характеристик може призвести до ремонту вузла протяжки принтера.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы