Як краще рулонні штори купити у Києві

Статьи

Якщо постало питання, як підібрати рулонні штори на пластикові вікна, можна самостійно провести вимірювання, щоб визначитися з оптимальними розмірами конструкції. Вона може бути відкритою або закритою: у першому випадку полотно просто накручується на вал і встановлюється на кронштейни, у другому — поміщається в спеціальний короб і рухається за допомогою напрямних. Відповідь на питання, як підібрати та рулонні штори купити у Києві за розміром вікна, залежатиме від типу обраної конструкції та її особливостей.

Правила визначення розміру

Як правильно підібрати розмір жалюзі чи штор на пластикові вікна? Вибір залежить від типу установки та розташування штори: вони можуть монтуватися на стіну над отвором, на стелю, на раму або безпосередньо на віконну стулку. Розміри можна розрахувати самостійно, при цьому необхідно дотримуватись наступних правил:

  1. Якщо вікно знаходиться в поглибленні, то можна вибрати штору, яка буде більше віконного отвору по ширині на 10 см — в цьому випадку вона перекриватиме його по краях на 5 см з кожного боку. Висота штори повинна дорівнювати висоті отвору + 10 см, щоб встановити вал над вікном.
  2. Якщо вікно не має підвіконня і встановлено без заглиблення, то кріплення підбирається так, щоб штора розташовувалася на невеликому віддаленні від вікна і не торкалася ручки. Ширина може бути на 20 см більше ширини отвору, це дозволить візуально збільшити його розміри.
  3. Якщо штора монтується безпосередньо на стулку, то ширина повинна дорівнювати ширині скла, до цього значення додається 3 см.

При вимірі ширини скла не потрібно захоплювати раму – безпосередньо вимірюється ширина прозорої частини. Інакше штора буде занадто широкою, і її буде складно встановити у віконний отвір. Якщо на віконній стулці встановлена ручка, необхідно робити двосторонній відступ, тоді рулонна штора не заважатиме відкривати і закривати віконну стулку.

За аналогічними правилами підбираються розміри рулонних жалюзі – необхідно враховувати місце розташування та тип кріплення на вікно. При виборі жалюзі можна додати до ширини до 20 см, щоб візуально розширити межі віконного отвору.

Визначення розміру відповідно до типу кріплення

Щоб відповісти на питання, як правильно підібрати рулонні штори за розміром, потрібно визначитися, як і де вони будуть встановлені, а також від їх конструкції. Рулонні штори поділяються на два типи:

  1. Відкриті штори. Вони не мають додаткових напрямних і є простим полотном, накрученим на вал.
  2. Закриті касетні штори, прибрані в короб і з додатковими напрямними. Такі напрямні прикріплюються безпосередньо до штапиків, тому розмір полотна повинен точно відповідати ширині скла.

Підбір рулонних штор на пластикові вікна також залежить від способу установки. Відкриті конструкції монтуються над вікном на стіну або на стелю, в середньому стандартна довжина таких конструкцій становить 160-170 см. Штора повинна повністю перекривати віконний отвір, тому необхідно додати до 20 см залежно від висоти установки опорного валу. Якщо штора встановлюється на скляні балконні двері, їх стандартна висота становить 215 см плюс додається до 20 см на установку.

Закриті касетні конструкції монтуються в отвір, тому виміри мають бути максимально точними. Такі штори можуть монтуватись без свердління за допомогою двостороннього скотчу: блок кріпиться безпосередньо до рами, полотно опускається вниз на напрямні.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий