Як підібрати розмір при покупці спортивного костюма в інтернеті?

Статьи

Для повсякденного стилю і стилю кежуал ми все частіше віддаємо перевагу зручності. Комфорту і легкості. З усіма цими якостями справляються спортивні костюми. Без них вже нам важко уявити своє життя. Жінки, чоловіки і навіть діти не проводять і сезону без використання спортивного костюма. В інтернет-магазині нереальний достаток різних фасонів спортивних костюмів. Штани зі світшотом, зі худою або толстовкою. Це не тільки зручно, але і дуже тепло.
При виборі спортивного костюма в інтернеті важливо врахувати кілька факторів, щоби підібрати ідеальний розмір. Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:
1. Виміряйте свої параметри: Перш ніж розпочати пошуки, заміряйте свої параметри. Вам знадобиться гнучка сантиметрова стрічка. Важливо виміряти:
— Обхват талії (ВІД).
— Зріст.
— Обхват грудей (ОГ).
— Обхват стегон (ПРО).
2. Візуальний відбір: Перегляньте асортимент, зупиніться на певному кольорі та фасоні костюма. Зверніть увагу на склад матеріалу, рівність рядків та якість фурнітури. Змійки та гумки повинні бути з якісних матеріалів і добре та легко застібатися. Також підбирайте колір який підкреслить особливості вашої зовнішності і підійде під ваш коліротип. Так само враховуйте з яким взуттям ви його носитимете і відразу ж продумайте весь образ.
3. Тестування костюма: Приміряйте спортивний костюм чоловічий весна осінь і виконайте такі дії:
— Пострибайте активно.
— Виконайте широкі рухи руками та ногами.
— Присядьте, щоб зрозуміти, як поводитиметься річ під час навантажень.
4. Використовуйте розмірні сітки: Кожен бренд розробляє свої індивідуальні розміри. Уточніть зріст та вагу при замовленні, щоб менеджер міг підібрати відповідний розмір. Врахуйте, що розмір може відрізнятися від звичайного розміру, але не дивуйтеся і довіртеся консультанту. Спробуйте зробити заміри або по собі або по своїй речі, та вибрати оптимальний розмір, враховуючи усі параметри які Ви заміряли.
5. Довжина штанів та рукавів: Найкраща довжина спортивних штанів – до закінчення гомілки, без напуску на п’яту. Куртка має бути по розміру приталено, а не бовтатися і не обтягувати силует. Довжина рукава до лінії зап’ястя, але за умови зігнутої руки. Піднімати руки теж не варто, тому що при ходьбі рукав буде сильно довгим. А з піднятими руками, якщо чесно, то ми всі не дуже часто буваємо.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы