5 важливих причин вивчати англійську мову

РАЗВИТИЕ

Найпопулярнішими цілями вивчення англійської є: англійська для роботи та навчання, англійська для подорожей та англійська для себе. Цілком зрозуміло – що вищий рівень знань англійської дитиною, то ширшим стає список її можливостей для використання англійської у майбутньому.

Переконливі причини вивчення англійської дітьми саме з раннього дитинства влучно навели в унікальній методиці Хелен Дорон, про що детальніше ви можете дізнатися тут.

1. Англійська для роботи – нові кар’єрні можливості

Вивчення англійської гарантовано допоможе дитині отримати більше можливостей для кар’єрного зростання. У наші дні ринок праці є глобальним – багатьом компаніям потрібні співробітники, які можуть контактувати з партнерами та клієнтами по всьому світу. Саме англійська є мовою ділового спілкування. Вивчення англійської дітьми вже сьогодні є важливим кроком для отримання необмежених професійних можливостей. 

2. Навчання у престижних вишах 

Успішне складання тесту з англійської покаже потенційним коледжам та університетам, що ваша дитина готова до навчання. Деякі коледжі та мовні центри навіть організовують спеціальні курси англійської для дітей та підлітків, які допоможуть підготуватися до цих тестів. Навіщо ж втрачати час, якщо можна з самого початку організувати вивчення англійської навіть з пелюшок – послідовно та цілеспрямовано!

3. English – доступ до інтернету 

Отримати доступ до величезної кількості онлайн ресурсів дуже просто, якщо дитина розуміє та добре спілкується англійською. Читання новин та блогів, листування з однолітками, обговорення на форумах, підготовка власного резюме для роботодавців на міжнародних платформах – можливості безмежні! Крім того, багато людей і компаній використовують англійську для різноманітних досліджень, просування бізнесу та ділового спілкування онлайн, що має вирішальне значення для успіху.

4. Англійська просто робить життя цікавішим

Бажаєте, щоб дитина мала можливість збільшити кількість хороших книг на книжковій полиці або в онлайн бібліотеці? Цікавлять незвичайні мандрівки або ідеї проведення дозвілля? Вивчення англійської дітьми у ранньому віці відкриє для неї цілий світ розваг! Не потрібні переклади книжок, ігор та мультфільмів, а у старшому віці – фільмів чи блогів. Відтепер можна насолоджуватися захопливими оригіналами!

5. Незвичайні причини вивчення англійської дітьми

Можуть бути також екзотичні та неординарні цілі навчання. Наприклад, дитина мріє про всесвітню славу актора або професійного фотографа. Хтось мріє писати романи англійською, мандрувати по світу або ви плануєте сімейний переїзд в англомовну країну. У будь-якому випадку здатність говорити, писати, читати або розуміти англійську може стати в пригоді раптово, і те, як дитина зможе себе показати, не тільки справить враження на оточення, а й допоможе підвищити впевненість у собі.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы