Як вивчити англійську мову з нуля самостійно?

РАЗВИТИЕ

Як вивчити англійську мову? Оволодій основами

Я пропускаю англійську граматику. Я даю собі 24 тижні на переробку англійської граматики для початківців. У ньому 47 питань, тому спочатку я припускаю близько 2 питань на тиждень плюс вправи для кожного з них. Усі рекомендації по вивченню англійскої ви можете дізнатися на сайті md-eksperiment.org.

Як вивчити англійську мову? Зроби граматичний повтор

Незалежно від того, з яких матеріалів ви навчаєтесь — пам’ятаєте, що мета, яку ви ставите перед собою, має бути реалістичною. Перевантаження навчального графіка швидко призведе до втрати мотивації – не дайте цьому статися!

Звичайно, якщо в процесі навчання ви знайдете, що можете зробити більше, ви можете змінити свій план. Але ніколи не починайте вивчати англійську без плану! Докладніше про те, як його створити і чому він такий важливий, можна прочитати тут:

Ігноруй речі, які ти не розумієш

Якщо проблема особливо складна для вас, замість того, щоб ігнорувати її з помилковою надією на те, що вона «ймовірно, не така вже й важлива», просто витратите на неї більше часу. Рано чи пізно тобі все одно доведеться сісти. Прийміть той факт, що вивчення мови вимагає часу та труднощі виникатимуть регулярно. Це абсолютно нормально і не означає, що ти взагалі не впораєшся. Будьте допитливими і… терплячими! І тренуйся якнайбільше, щоб твоя слабкість стала твоєю сильною стороною.

Помічати помилки, а не успіхи

Ви починаєте вивчати англійську вперше enta, і вперше, коли ви не справляєтеся, ви сердитесь? Тому що ви забули слово, неправильно промовили його, знову зробили ту ж помилку… Ми можемо знайти багато причин для невдоволення. Але навіщо їх шукати? Найкраще зосередитися на позитивних моментах і почати помічати навіть найменші успіхи, як пропонує Себастьян Лейтнер у своїй книзі «Научись вчитися»:

Самооцінка, безумовно, непогана, коли ви використовуєте її для систематичного зміцнення своїх зусиль у навчанні. Це єдина істинна нагорода, яку ми можемо дати собі і не повинні щадити себе. Якщо ми хочемо ефективно навчатись, давайте хвалити себе після кожного маленького та успішного кроку у навчанні.

І пам’ятайте – ваш перший успіх полягає в тому, що ви ще раз ставите питання, як вивчити англійську мову. Тому що це означає, що ти хочеш це зробити. І цього разу ти, мабуть, досягнеш успіху. Я тримаю пальці схрещеними!

Джерело: https://md-eksperiment.org/category/anglijska-mova-dlya-pochatkivciv

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы