Сучасні новорічні подарунки для дітей

Статьи

Навіть у воєнний час хочеться створити для дитини справжнє свято. Діти чекають на Новий рік, день народження та інші урочистості з нетерпінням, адже знають, що на них чекають приємні сюрпризи. Якщо ви не знаєте, що подарувати дитині, ознайомтеся з нашою добіркою.

Дитячі навушники

Якщо дитина слухає музику, часто грає в ігри або просто потребує якісного джерела відтворення звуку, подаруйте їй один із найкращих сучасних аксесуарів. Це можуть бути якісні дитячі навушники, які можна купити в інтернеті. Краще вибирати бездротові моделі, аби дроти не заважали малюкові. Виробники випускають гаджети в яскравих і цікавих дизайнах, тому підібрати вдалий варіант буде нескладно.

Набір для малювання

Кожна дитина любить малювати, тому з таким подарунком ви точно не помилитеся. Рекомендується брати комплекти з великою кількістю предметів. Зручно, якщо всі вони поміщені в розкладну валізу. Зазвичай набори містять:

  1. кольорові олівці;
  2. фломастери;
  3. акварельні фарби;
  4. пензлики;
  5. воскові олівці;
  6. ластик і точилку;
  7. планшет.

Такий набір дитина зможе брати з собою в дорогу, а батьки не будуть думати, як зайняти своє чадо.

Дитячий фотоапарат або відеокамера

Привчайте дитину до прекрасного з дитинства. Цифровий фотоапарат навчить її фокусувати увагу та помічати красу навколо. Вона зможе створювати пам’ятні знімки та розвивати творчий потенціал. У магазинах можна знайти фотоапарати й камери з різною роздільною здатністю, як недорогі, так і більш просунуті моделі. Часто в гаджети включені ігри, які дають змогу дитині урізноманітнити своє дозвілля.

Портативна приставка

Найпростішим варіантом буде невеликий геймпад. Для тих, хто хоче познайомити дитину з ретро-іграми, підійде доступна за ціною консоль із джойстиком. Якщо дозволяє бюджет, можна підібрати більш серйозну приставку типу Microsoft Xbox або PlayStation. Це просунуті стаціонарні консолі з великою цифровою медіатекою. Вони видають реалістичну картинку, мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і дають змогу геймеру отримувати максимум задоволення від гри.

Квадрокоптер

Якщо дитина мріє відчути себе в ролі справжнього пілота, квадрокоптер стане чудовим варіантом. Для дітей молодшого віку підійдуть пристрої з найпростішими характеристиками. Старшим дітям можна вибрати модель із камерою. Вона підвищить інтерес і дасть змогу розглядати землю з висоти пташиного польоту. Тривалість управління для апарата середньої цінової категорії становить від 20 до 30 хвилин.

3D-ручка

Творчий потенціал дитини може розвинути 3D-ручка. Вона дасть можливість реалізувати фантазії та спробувати свої сили в створенні об’ємних об’єктів. Деякі батьки думають, що за принципом дії вона нагадує пістолет із гарячим клеєм, але це не так. Подібні прилади рекомендується вибирати дітям віком від 10–12 років. У комплекті з ручками часто йде декілька кольорів пластикової нитки, але за необхідності їх можна замовити окремо.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы