Підліткова отопластика. Коли робити операцію?

ЗДОРОВЬЕ

Пластика вух Львів у підлітковому віці може бути складним рішенням як для самого підлітка, так і для його батьків. Але іноді ця операція може бути єдиною можливістю для підлітка, який страждає від зниженої самооцінки та бажання позбутися комплексів.

Операція зменшення вух може бути проведена після 6-річного віку, коли у вухах уже сформувалися, але ще не закінчили зростання. Найчастіше пластика вух виконується від 14 до 16 років, коли вуха зупиняють свій ріст.

Підлітковий вік є оптимальним для здійснення операції, оскільки швидкість одужання підлітків є значно вищою, ніж у дорослих. Крім того, після операції відновлення підлітка є більш ефективним, оскільки їхня шкіра ще гарно зберігає свої властивості.

Перед операцією підлітку необхідно докладно консультуватися з пластичним хірургом та з’ясувати всі можливі ризики. Операція проводиться в місцевій або загальній анестезії. Після операції підлітку необхідно бути обережним у поводженні з вухами, уникати травм та сильних фізичних навантажень. Також необхідно враховувати, що процес заживлення може тривати до 2 місяців.

Якщо Ваш підліток має комплекси через великі або непропорційні вуха, не відкладайте вирішення проблеми на потім. Зверніться до пластичного хірурга в Клініку ПроКосметік у Львові та довідайтесть про пластика вух ціна

Пластика вух у підлітковому віці є достатньо частою процедурою, оскільки саме у цьому віці діти стають особливо чутливими до своєї зовнішності та можуть відчувати нестаток у вигляді великих, виступаючих вух. Така нестача може спричинювати психологічні труднощі та впливати на самопочуття та соціальні відносини підлітка.

Що ж стосується віку, то операція з пластики вух може бути проведена приблизно від 6-річного віку. У цей момент у дитини вже достатньо розвинені вуха, щоб можна було виконати необхідні корекції. Найчастіше операція проводиться до 14 років, оскільки в цей період розвитку у дитини вже відбувається підсилення самосвідомості та формування власної особистості.

Пластика вух може проводитися з використанням різних методів, залежно від конкретного випадку. Найбільш поширеною є операція з відкритою корекцією, під час якої хірург робить невеликі надрізи ззаду вуха та виправляє форму та розміри хрящів. Також можуть використовуватися методи зі скритою корекцією, при яких хірург робить надрізи у внутрішній стороні вуха та виправляє форму хрящів.

Після проведення операції необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Дитина повинна уникати фізичного напруження та тривалих прогулянок на відкритому повітрі, щоб уникнути можливих травм. Також важливо слідкувати за тим, щоб вуха не були постійно під своєрідним наглядом. Тобто слід мапятати, що після операції з отопластики не повинно бути жодного зайвого тиску на цю ділянку.

Плануючи візит чи звернення до пластичного хірурга, важливо знати, що операцію краще проводити після того, як вони повністю сформувалися. Це зазвичай все ж відбувається в 14-16 років. Якщо ви звернулися до лікаря раніше, він може порадити затримати операцію на кілька років.

Також варто враховувати, що пластика вух є операцією, що проводиться під загальною анестезією, тому пацієнту потрібно буде дотримуватися певних післяопераційних рекомендацій. Наприклад, уникати фізичних навантажень та спати в певному положенні протягом деякого часу після операції.

Якщо ви вирішили звернутися до пластичного хірурга для пластики вух, важливо звернутися до кваліфікованого фахівця з великим досвідом роботи в даному напрямку. Клініка ПроКосметік у Львові пропонує послуги пластичної хірургії з більш ніж 30-річним досвідом роботи, серед яких є і пластика вух. Пластичний хірург Андрій Різник та його команда фахівців з радістю допоможуть вам отримати бажаний результат.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий