Скільки видів жіночого оргазму існує?

ЗДОРОВЬЕ

Існує кілька видів жіночого оргазму. Стимуляція клітора є, мабуть, найпростішим способом для більшості жінок відчути його.

Не всі оргазми однакові, і кожен раз їх можна відчувати по-різному, залежно від того, як почувається наш розум і тіло в цей момент. Оргазми важко вивчати. Подібно до вивчення настрою чи болю, жіночі оргазми потрібно інтерпретувати не лише через біологічні механізми, а й через психологічні та соціологічні тенденції.

Історично склалося так, що в західних країнах жіночий оргазм дуже ретельно досліджувався. Іноді оргазми вважалися нездоровими або неправильними. А оргазми, які досягаються шляхом стимуляції, яка не є гетеросексуальним вагінальним актом, раніше вважалися дослідниками та лікарями неприйнятними.

Зигмунд Фрейд популяризував ідею про те, що зрілі жінки відчувають вагінальний оргазм, тоді як незрілі жінки насолоджуються стимуляцією клітора. Важливість вагінального оргазму настільки вкоренилася в здоров’ї ХХ століття, що нездатність досягти оргазму через гетеросексуальний проникаючий секс стала частиною діагностованого стану в DSM III, тобто діагностична книга з психології та психіатрії.

Хоча більшість медичних працівників більше не вважають нездатність проникаючого сексу викликати оргазм проблемою, якщо їхні пацієнти не засмучені цим, багато людей вважають, що оргазм є необхідною умовою для щасливого, змістовного та/або повноцінного сексу — в тому числі з використанням інтимних іграшок з магазину магазину Big Toys https://big-toys.com.ua/. Деякі люди також вважають, що оргазми повинні бути зарезервовані для сексу.

Враховуючи велику кількість соціальних і медіа коментарів про оргазм, важливо розуміти, як насправді працює наше тіло. У процесі ми можемо навчитися дечому про те, як зробити секс приємнішим.

Різні види жіночого оргазму

Існує багато науково-популярних статей, які стверджують, що існує від чотирьох до 15 різних типів оргазму. Більшість людей повідомляють, що «деякі оргазми кращі за інші», але це не обов’язково пов’язано зі стимулами, які викликають цей оргазм.

Стимуляція клітора

Клітор містить пучок нервових закінчень. Він набухає, збільшується й стає більш чутливим, коли людина стає більш сексуально збудженою. Стимуляція клітора вібратором є, мабуть, найпростішим способом для більшості людей відчути оргазм.

Вагінальна стимуляція

Вагінально стимульований оргазм — це оргазм, який виникає через ​​стимуляцію піхви. Хоча під час цього можна випадково торкнутися клітора або інших частин тіла, для досягнення «вагінального оргазму» не буде навмисної стимуляції інших частин тіла.

Стимуляція інших частин тіла

Деякі дослідження показали, що люди можуть відчувати оргазм через стимуляцію рота, сосків, грудей.

Оргазми поза сексом

Збудження статевих органів і навіть сам оргазм – це не обов’язково просто переживання, які виникають під час сексу. Фізичні вправи, особливо тренування з обтяженнями, кардіотренування та вправи, зосереджені на черевній порожнині, можуть викликати оргазми — іноді їх називають корегазмами — та іншу позитивну стимуляцію статевих органів. Це має біологічний сенс, оскільки і фізичні вправи, і секс можуть стимулювати м’язи навколо статевих органів і призводити до збільшення кровотоку в тілі. Вправи також можуть впливати на наш настрій через ендорфіни та інші нейромедіатори, подібно до сексу та оргазму.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы