Особливості вибору милиць для реабілітації після травми

ЗДОРОВЬЕ

Одним з важливих товарів в реабілітації хворих є милиці. Головне їх завдання полягає у підтримці ваги людського тіла в процесі ходьби, при стоянні. Завдяки милицям навантаження з нижніх кінцівок переноситься на плечовий або ліктьовий суглоб. Таким чином людині стає легше переміщуватись. Додатково це сприяє якнайшвидшому одужанню.

Медтехніка, яка допомагає самостійно пересуватись, потрібна людям з захворюваннями суглобів, переломами та іншими порушеннями опорно-рухового апарату. Правильний вибір сучасного медичного обладнання є запорукою швидкої та ефективної реабілітації. Неправильно вибрані милиці можуть призвести до негативного ефекту. Наприклад, хворий буде відчувати дискомфорт при пересуванні через утворення потертостей або біль через пошкодження нервів у пахвовій западині.

Перед тим, як зробити вибір, варто звернутись за консультацією до лікаря, який порекомендує найбільш відповідну модель. При цьому він врахує індивідуальні особливості тіла хворого, ступінь травми та характер реабілітації.

Критерії, на які варто звернути увагу, купуючи милиці

При виборі товарів для реабілітації хворих фахівці радять використовувати наступну формулу. Від зросту людини з інвалідністю потрібно відняти 40 сантиметрів.

На жаль, цей метод підбору є не зовсім точним. Вдаватися до нього варто лише за умови, якщо хворий в момент замірювання не може встати з ліжка. Якщо пацієнт не втратив здатність стояти, при виборі милиць враховуються наступні моменти:

Потрібно заміряти висоту від підлоги до пахвової западини хворого.

Вага пацієнта – ще один важливий критерій вибору. різні матеріали витримують різну вагу. Наприклад, конструкція з дерева може виявитися недостатньо міцною для людини з надмірною масою тіла. Для неї краще підійде алюмінієве або сталеве пристосування.

Якщо у людини слабкі руки і плечовий пояс, їй не підійдуть канадки. Для ослаблених пацієнтів та людей пенсіонного віку відмінним рішенням стануть пахвові моделі.

Не варто обходити увагою форму манжети. Якщо вона буде надто тісною, то стискатиме кровоносні судини. Це призведе до оніміння руки. Вільна манжета не дасть необхідної фіксації, може швидко загубитися.

Типи милиць, які можна придбати при проблемних суглобах

Опорні конструкції виготовляються двох видів: пахвові та під лікоть. Додатково вони діляться за розміром на моделі для дітей та для дорослих.

Милиці пахвові

Вироби виготовляються з двох алюмінієвих або дерев’яних планок. У нижній частині вони з’єднуються в одну стійку з гумовим наконечником. Основна опора припадає на зап’ястя, тоді як додаткова – на пахвову западину. Подібні моделі рекомендовані до використання при тяжких травмах, переломах і у випадках, коли заборонено навантаження на пошкоджену кінцівку або людина має травми обох ніг.

Милиці під лікоть

Конструкція таких моделей складається з алюмінієвої стійки, рукоятки, манжети та гумового наконечника у нижній частині. Вони використовуються людьми похилого віку, яким при ходьбі достатньо спиратись на ліктьовий суглоб та кисть. На відміну від пахвових аналогів, підлокітні милиці більш компактні, мають менші габарити.

Де зробити замовлення

В інтернет-магазині Baldinelli можна замовити товари для інвалідів і засоби реабілітації від кращих європейських виробників. Доставка медобладнання здійснюється у всі куточки України. За потреби, можна звернутись за допомогою до менеджерів магазину.

Оцените статью
Все о детях для папы и мамы от рождения до школы
Добавить комментарий